INFORMACJE O FIRMIE

WOJDBUD – tanie i solidne domy z drewna

 

Budowa domów drewnianych i kanadyjskich – szkieletowych to specjalizacja naszej firmy WOJDBUD. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem, wykonując od wielu lat: domy drewniane całoroczne, domki letniskowe oraz rekreacyjne. Na koncie mamy setki realizacji, a co za tym idzie, taką samą liczbę w pełni usatysfakcjonowanych Klientów.

Szkieletowe domy z drewna – fachowy wykonawca

Drewno jest materiałem niezwykle specyficznym, wymaga dużej wiedzy oraz wysokich umiejętności od wykonawcy. Jest również wrażliwe na czynniki pogodowe oraz ingerencję owadów, gdy znajduje się w stanie niezabezpieczonym. W związku z tym decydując się na dom mieszkalny szkieletowy lub letniskowy, drewniany, warto powierzyć jego wybudowanie sprawdzonej firmie. WOJDBUD to gwarancja profesjonalnego podejścia do realizacji i solidnego wykonania domu z drewna. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić usługi na wysokim poziomie. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie. Proponujemy domy energooszczędne, domy drewniane całoroczne, domki letniskowe, altany i garaże. Domy wykonane są z drewna iglastego sosnowego oraz świerkowego. Drewno jest suszone do wilgotności 12-18% i czterostronnie strugane.

Czym wyróżniają się nasze domy z drewna?

Nasze domki z drewna wyróżniają się na tle konkurencji m.in. standardem jakościowym okien oraz drzwi. Większość firm oferuje okna drewniane produkcji rzemieślniczej, które cechuje niska jakość (słaba odporność na czynniki atmosferyczne i krótka żywotność) oraz niska funkcjonalność (brak możliwości odchylania, rozszczelnienia itp.). W naszym przypadku budowa domów kanadyjskich i drewnianych wiąże się z zastosowaniem najwyższej jakości okien plastikowych z podwójną szybą, pochodzących od renomowanego polskiego producenta. Okna posiadają profil 6-komorowy, są dostępne w dowolnym kolorze obustronnym oraz w różnych kolorach imitujących drewno. Jeżeli chodzi domy mieszkalne szkieletowe lub letniskowe, drewniane, proponujemy w standardzie drzwi wejściowe, metalowe, antywłamaniowe izolowane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domów z drewna oraz do obejrzenia ekspozycji modelu Barwinek. Znajduje się ona w miejscowości Zalewo przy trasie Małdyty – Zalewo, zjazd z S7 w kierunku Zalewa. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.